Od dziś przestaję pić mleko, zaczynam pić WINO

Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to od jakiegoś czasu ich po protu nie robię. W moim przypadku jest to cholernie głupie. Szkoda mi czasu na oczekiwanie tego jednego dnia w roku, w którym uznam coś za skończone i rozpocznę coś innego. Wolę robić to każdego dnia.
Niemniej, dziś, gdy leżałem w ciepłym łóżeczku, i budziłem się po sylwestrowej nocy, mój umysł dopadły setki myśli i pomysłów. Nad tym wszystkim królowała myśl: zacznij pić WINO.

Od jakiegoś czasu uzmysłowiłem sobie, że potrzebuję wsparcia kogoś, kto pokaże mi coś. Brzmi tajemniczo, ale nie umiem teraz powiedzieć co to jest. Wiem, że te osoby pojawią się w moim życiu i pójdę z nimi tam, gdzie to coś na nas czeka. Miałem pomysł, aby w tym celu przyłączyć się do jakieś grupy chrześcijańskiej. Nawet wykonałem telefon, aby umówić się z członkiem takiej grupy na spotkanie z nimi. Do spotkania nie doszło i teraz rozumiem dlaczego.
Ja nie mam powiększać grupy, która już istnieje… ja mam stworzyć coś od nowa. Coś, co być może będzie podobne, albo kompletnie inne. Teraz, tego jeszcze nie wiem.

Grupa, którą dziś stworzę nazywać się będzie MIÓD i WINO.
Jedyna zasada jaka będzie w niej obowiązywać to rozmowy o BOGU i nie tylko, picie WINA i MIODU. Myślę, że grupa powinna spotykać się minimum raz w miesiącu. Lecz o ilości spotkań zadecydujemy my sami.

Dlaczego MIÓD i WINO?
Nie będę się zbytnio rozpisywał na ten temat, bo być może mógłbym to robić w nieskończoność.
Ale w BIBLII, według mojej szybkiej analizy słowo MIÓD występuje 68 razy, a WINO jakieś 1127 więc, oba te wyrazy dla samego BOGA są niebezznaczeniowe.
Oczywiście słowo WINO występuje w różnych postaciach. WINO jako WINNY lub NIEWINNY np. kary, WINO jako WINNY owoc, sok i WINO jako WINNIŚMY lub NIE WINNIŚMY.

Niemniej, życie jest jak MIÓD i WINO. Czasem słodkie, a czasem cierpkie. Warto pić je takim, jakie jest.

Dziś też utworzę grupę na Facebooku jako tajną. Zapraszam wszystkich, którzy chcą w czymś takim uczestniczyć. Nie wysyłam do nikogo zaproszeń, ale przyjmę każdego, kto będzie chciał w niej być.

https://www.facebook.com/groups/613626055410355/?fref=ts

I tyle co mam do napisania w tym momencie.

Trzymajcie się ludzie i życzę Wam dużo MIODU i WINA w Waszym życiu.