> > > S Z C Z Ę Ś C I E < < <

wklejam to!!!… wklejam to, bo gdybym tego nie zrobił, miałbym Was wszystkich na sumieniu.

> > > S Z C Z Ę Ś C I E < < <

Nie znam kogoś kto tego nie szuka!
A ja dostaję to w takich ilościach, że jeśli ktoś tego ode mnie nie odbierze, to mnie rozsadzi… to umrę ze szczęścia!!!  Heh… niezła perspektywa… umrzeć ze szczęścia. Ale grozi mi to… tak mi robi Pan… przepełnia mnie szczęściem.

Mam dość patrzenia wkoło na bliskich, dalekich i nieznanych mi ludzi, którzy szamoczą się w bagnie udając, że jest pięknie… być może tak jest… znam parę osób co odnaleźli ukryty skarb… ale jeśli nie jest, jeśli czujesz, że to co Cię otacza jest parodią, kpiną, to proszę Cię, posłuchaj tego… trwa zaledwie 58 minut.

 

Napiszę tylko, że dziwny jest ten Bóg.
Nie chce niczego od Ciebie. Nie chce Twoich nałogów, Twoich pasji, Twoich radości małych i dużych. Jak je lubisz, chcesz z nimi iść przez życie, to idź. ON chce tylko Ciebie, z tym wszystkim co masz i czym jesteś. Nawet gdy jesteś najgorszym ścierwem tego świata, ON widzi w Tobie swoje, ukochane, wytęsknione dziecko. Nawet, gdy całe swoje życie plułeś mu w twarz, deptałeś go, on nie przestał Cię kochać, nie przestał czekać na Ciebie i nigdy nie przestanie!!! NIGDY!!!

Taki to jest ten BÓG.

Masz lepszego PRZYJACIELA!?

Masz lepszego TATĘ!?

posłuchaj tego>>> http://188.165.20.162/langustanapalmie/RUT.poniedzialek.konferencja.mp3