Proszę Was, a nawet błagam całym sobą, przeczytajcie to, lub wysłuchajcie do końca.

Proszę Was, a nawet błagam całym sobą, przeczytajcie to, lub wysłuchajcie do końca.
Wielokrotnie na stronach tego bloga opisywałem ‚szept’, który otrzymuję. Tak naprawdę te moje opisy to tylko strzępy czegoś ogromnego… wielkiej miłości i daru, który otrzymałem. Tak bardzo ubolewam nad tym, że nie umiem się nim dzielić, rozdawać tę wieczną pigułkę szczęścia.

Poniżej wklejam książkę w wersji elektronicznej opisującej świadectwo Glorii Polo.
Domyślam się, że wiele osób uzna ten tekst za próbę mieszania w umyśle, lub jako stek bzdur, ale proszę Was, przebrnijcie przez to, choćby nie wiem jak bardzo Was to odchęcało.

Ja mogę tylko tyle napisać od siebie, że gdybym tu wypisał tysiąc ‚szeptów’, to nigdy nie ukażę prawdy tak dosadnie, jak uczyniła to Gloria.

Jeszcze raz błagam Was, przeczytajcie to świadectwo.
W tym że stracicie trochę czasu nie mam żadnego interesu. Potem możecie mnie uznać za szaleńca, nawiedzonego świra, czy cokolwiek. Możecie mnie nie poznawać na ulicy, wywalić ze swoich list mailingowych itp. Nie obrażę się, ale proszę Was zróbcie to, o co proszę.
Jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, to piszcie. Wierzę, że z Bożą pomocą odpowiem na nie. A jeśli nie, to chociaż spróbuję. (kleyff@gmail.com)

>>> Stałam u bram nieba i piekła. Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo <<<

I poniżej wersja audio dla osób, które nie mają czasu czytać, lub lubią słuchać tekstu w tle swoich codziennych zajęć.

>>> AUDIO – Stałam u bram nieba i piekła. Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo <<<

I jeszcze baaaaardzo ważny element.

>>> bardzo ważny element <<<